«

»

Aug 23

Неймовірні пригоди студентів нашого факультету в Чехії

Czech1.jpg
У липні цього року студенти нашого факультету Балюк Аліна, Мисочка Анастасія, Пісклова Поліна (група РБ-41), Котелевець Микола (група РБ-51), Мащенко Олександр, Шапошнікова Анастасія (група РБ-61), Пічка Катерина, Сизонов Ярослав (група РЕ-41), Мудрак Андрій і Мовчан Олександр (група РЕ-61) взяли участь в міжнародній літній студентській школі, організованої чеським університетом південної Богемії . Школа проходила з 02.07.2017 по 28.07.2017 в місті Нове-Граді.
Czech2.jpg
Протягом трьох тижнів студенти ходили на лекції, проводили експерименти і покращували навички програмування на MATLAB і C ++. Навчання проводилося англійською мовою. Крім цього кожен працював над своїм науковим проектом .
Наші студенти Мовчан О. і Мудрак А. робили проект від австрійської компанії EATON «Design of experiment (DoE) for optimization of the grinding wheel maintenance» і свої експерименти проводили на заводі в Австрії.
Сизонов Я. працював над стартап-проектом (Object recognition and voice announcer for people with vision disability) від стартап центру Австрії і в підсумку сконструював прилад для допомоги людям з проблемами із зором для орієнтування в великих торгових центрах.
 Всі студенти старанно працювали і добре проявили себе перед потенційними роботодавцями.
Czech3.jpg
Своїми враженнями про участь у літній школі ділиться наша студентка Пісклова П .:
«Як на мене, ця літня школа-це колосальний досвід в міжнародному спілкуванні. Крім нас там так само були дівчата з Нью-Йорка, Іспанії та Словаччини. І спілкування з ними, також як і з викладачами, проходило тільки на англійській мові. Крім роботи над проектами у нас був і вільний час, який ми витрачали на подорожі. Хтось із нас побував в горах, на водоспадах, всі разом ми їздили на озеро в Австрії і в басейн в Гірських Стропніцах. Також відвідали Чеські Будейовіце, Чеський Крумлов, Глибока над Влтавою – це неймовірні міста в Чехії, в яких є красиві замки. Побували ми і в Празі, і у Відні. Дві столиці і неймовірно багато вражень. У вільний від роботи і подорожей час ми грали в волейбол, баскетбол і фут-теніс. Так само у нас була барбекю вечірка, на якій ми змогли потоваришувати як з викладачами, так і з іноземними студентами. Це була неймовірна пригода, яка дала нам багато знань і дозволила долучитися до чеських культурних цінностей! »
Czech4.jpg

Напишіть відгук