«

»

Nov 29

Семінар для студентів старших курсів та аспірантів

STINT.jpg

18 грудня у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна на базі факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем в рамках європейського проекту STINT буде проведено одноденний семінар для студентів старших курсів та аспірантів. В рамках семінару заплановано декілька докладів з низькорозмірної фотоніки та надкоротких імпульсів (“екстремальне світло”).
Запрошуємо студентів старших курсів та аспірантів взяти участь у семінарі та представити свої роботи з фізики, астрономії та біофізики, як у вигляді постерів (довільна форма), так і у вигляді коротких 5-хвилинних доповідей. Протягом 5 хвилин потрібно представити основні ідеї своєї наукової роботи: мотивація, проблема, розв’язання проблеми, значення отриманих результатів та їх можливі застосування.
Робота може бути представлена українською, російською або англійською мовами. Англійська мова є бажаною.
Реєстрація та участь безкоштовні. Семінар включає безкоштовний фуршет для учасників. Кількість учасників обмежено (~ 30 людей).
Для участі у семінарі потрібно зареєструватися на сайті до 11 грудня 2017 року.
Для авторів декількох кращих докладів/постерів передбачено заохочувальні призи. Головний приз включає дводенну поїздку до університету Уппсали, Швеція. (найти их сайт и сослаться)
Організатори:
Віталій Горяшко (Uppsala University, Sweden)
Олексій Никітин (Nanogune / Donostia International Physics Center / Ikerbasque, Spain)
Вячеслав Хардіков (V.N. Karazin Kharkov National University, Kharkov)
Організатори сподіваються, що семінар буде сприяти мотивації молодих вчених та популяризації результатів сучасних досліджень з фотоніки та надкоротких імпульсів.

Напишіть відгук