Maslovskii Alexandr

Author's details

Name: Alexandr Maslovskii
Date registered: 01.02.2016

Latest posts

  1. IEEE Український Мікрохвильовий Тиждень — 21.01.2020
  2. Виступ нашого декана на телебаченні! — 16.12.2019
  3. Наші студенти – майстри спорту! — 12.12.2019
  4. Візит до ліцею «Мобіль» — 02.12.2019
  5. Китайські магістри на факультеті РБЕКС — 29.11.2019

Author's posts listings

Jan 21

IEEE Український Мікрохвильовий Тиждень

EEE Український Мікрохвильовий Тиждень http://uamweek.ieee.org.ua/ це перший міжнародний науковий форум, що пройде в Харкові з 22 по 27 червня 2020 року. Цей форум організовано для об’єднання декількох міжнародних конференцій і симпозіумів, які присвячено мікрохвилям, антенам та радіолокації, які традиційно проводяться в Україні. В межах IEEE Українського Мікрохвильового Тижня будуть організовані наступні конференції: 10th Міжнародний Харківський …

Continue reading »

Dec 16

Виступ нашого декана на телебаченні!

Декан нашого факультету Шульга С.М. дав інтерв’ю для передачі “Позиція”. Шульга С.М. спільно з доктором фіз.-мат. наук Носичем О. розповіли про організацію IEEE і значення отриманої від неї нагороди. Наші вчені розповіли ведучому і глядачам про творців 3-ох координатного локатора «Зеніт» і історію його створення. Посилання на випуск передачі.

Dec 12

Наші студенти – майстри спорту!

Студентам університету надано звання «Майстер спорту України з футзалу»! За вагомий внесок у досягнення українського спорту й виконання відповідного нормативу — здобуття Кубка України 2019 року — звання «Майстер спорту України з футзалу» надано студентам нашого факультету Даниїлу Абакшину та Владиславу Моспану. Вітаємо спортсменів та чекаємо на нові досягнення!

Dec 02

Візит до ліцею «Мобіль»

29.11 представники нашого факультету відвідали Пісочинський ліцей «Мобіль». Учнів було проінформовано про діяльність факультету, умови вступу та нові навчальні програми. Після доповіді про новий курс “Робототехніка” адміністрація школи виявила побажання ввести цей курс до освітньої програми школи. Після демонстрації експериментів та доповіді декана багато школярів зацікавилися факультетом та обіцяли поступати саме до нас.

Nov 29

Китайські магістри на факультеті РБЕКС

З 1.09 по 27.11 на факультеті проходили стажування п’ять китайських студентів-магістрів. Протягом стажування вони прослухали низку курсів з теорії електродинаміки, методів у часовій області, теорії антен та метаматеріалів, а також займалися науковою роботою з керівниками – викладачами факультету РБЕКС. По закінченню терміну навчання на нашому факультеті студенти отримали сертифікати, що підтверджують проходження стажування.

Nov 19

Каразінські радіофізики презентують отриману світову відзнаку

Церемонія відкриття пам’ятної дошки IEEE на знак вшанування радіолокатора «Зеніт» відбудеться 21 листопада о 14:00 на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС), аудиторія: 3-9 (3 поверх, деканат) Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Впливова Міжнародна організація ІЕЕЕ (Institute of Electrical and Electronics Engineers) відзначила харківських радіофізиків за вагомий внесок у розвиток світової …

Continue reading »

Nov 18

Екологічна акція

16 листопада представники факультету взяли участь у проведенні екологічної акції, присвяченої 215-й річниці заснування Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Керівництво факультету та студенти долучилися до висадки дерев у Ботанічному саду (вул. Отакара Яроша, 24). Представниками факультету висаджено близько 20 сажанців ялинок та дубів.

Nov 06

Найкращий роботодавець – 2019

Компанія EY за підтримки Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує тебе взяти участь у дослідженні «Найкращий роботодавець – 2019». 🔒 Ми гарантуємо збереження конфіденційності отриманої від тебе інформації. Заповни анкету та отримай шанс виграти сертифікат на навчання в Академії Бізнесу EY. посилання на реєстрацію

Nov 04

Спорт протягом життя

29–30 жовтня 2019 року турніром з настільного тенісу розпочалися обласні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти Харківської області. Вітаємо студента нашого факультету Олега Павлюка (група РБ-51) зі здобуттям 2 місця на цих змаганнях! Бажаємо Олегу подальших успіхів у спорті та навчанні !

Nov 01

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій “Кар’єра у великому місті” – обираєш ти, обирають тебе! Реєструйся та отримуй “Пакет учасника” з корисною інформацією та бонусами: КОЛИ: 7 листопада 2019 року з 11:00 до 14:00 ДЕ: майдан Свободи, 6, 1-й поверх, Колонна зала Північного корпусу Каразінського університету Організатори заходу: – Студия HR решений – V.N. Karazin Kharkiv National University Ярмарок …

Continue reading »

Older posts «