Search
Українська
English
Факультет радiофiзики, бiомедичної eлектронiки та комп'ютерних систем
Головна
Про факультет
Iсторiя
Відомі випускники
Рейтинг науково-педагогічних працівників ФРБЕКС
Списки випускників
Вчена рада
Керівництво
Міжнародні зв’язки
Шаблони документів
Логотип факультету
Підвищення кваліфікації
Новини
Наукові події
Оголошення
Студентські події
Кафедри та підрозділи
Кафедра теоретичної радіофізики
Кафедра квантової радіофізики
Кафедра фізичної і біомедичної електроніки та комплексних інформаційних технологій
Кафедра фізики НВЧ
Кафедра космічної радіофізики
Кафедра прикладної електродинаміки
Кафедра молекулярної та медичної біофізики
Лабораторія квантової біології та квантової медицини
Лабораторія радіо- та оптичної голографії
Радіофізична обсерваторія
Студенту
Шаблони документів
Критерії оцінювання екзаменів та заліків у сесійний період
Список кураторів
Навчальні документи
Кращі студенти
Працевлаштування
Радіофізичні спеціалізації
Електронний розклад
Студентське життя
Студентські події
Міс факультету
Випускний
Альма-матер
Спортивні досягнення
День факультету
Студентські організації
Студентське наукове товариство
Студрада факультету
Профбюро факультету
Студентська рада гуртожитку
Наука
Наукові події
Наші розробки
Історія науки на факультеті
Спецради з захисту дисертацій
Рада Д 64.051.02
Матеріали дисертацій
Рада Д 64.051.13
Матеріали дисертацій
Аспірантура та докторантура
Конференції
Публікації
Вісники
Кращі аспіранти та докторанти
Абітурієнту
Радіоолімпіада 2024
Підготовчі курси
Навчальні програми
Звернення декана
Звернення студентів
Правила вступу
Робочі програми
Працевлаштування
Радіофізичні спеціалізації
Контакти
Кращі студенти
Кращі студенти за перший семестр 2023-2024 навчального року
Перший курс
БІЛІЦЬКА Катерина Володимирівна
Група РР-11
ЗЄНІН Артем Володимирович
Група РР-13
ОЛЄЙНІКОВА Марина Сергіївна
Група РБ-11
ОПІЛАТ Максим Юрійович
Група РР-12
РУДИЧЕВА Олена Віталіївна
Група РР-11
ЧЕБОТАРЬОВА Надія Юріївна
Група РР-11
Другий курс
БЛЮМА Анастасія Вікторівна
Група РБ-21
КОВАЛЬОВ Рувим Миколайович
Група РР-21
НОВИЦЬКА Дар’я Романівна
Група РР-21
ПОПОВА Аліна Дмитрівна
Група РЕ-22
ПРИЙМАК Анастасія Валеріївна
Група РЕ-21
ХАРДІКОВ Олексій Володимирович
Група РР-21
Третій курс
БЕССАРАБОВА Валерія Олександрівна
Група РР-36
ДИБА Віолетта Валентинівна
Група РЕ-31
МОСЕНЦОВА Марія Андріївна
Група РБ-31
ПРИРИЙМА Денис Русланович
Група РР-36
СКВОРЦОВА Олександра Сергіївна
Група РР-37
СТОРОЖ Андрій Олександрович
Група РЕ-32
Четвертий курс
БОГОМАЗ Вероніка Володимирівна
Група РР-42
ГНЕДЕНКО Ксенія Олександрівна
Група PЕ-42
НІМЧЕНКО Андрій Олександрович
Група PЕ-41
СЄРГЄЄВА Анастасія Анатоліївна
Група РР-44
УСЕЙНОВ Селім Екремович
Група РЕ-42
ШЕГЕРА Андрій Юрійович
Група PЕ-42
П’ятий курс
ЄЗЛОВЕЦЬКА Ірина Володимирівна
Група РР-51
КАРАБУТ Анастасія Дмитрівна
Група РБ-51
МАКСИМОВСЬКА Анастасія Валентинівна
Група РР-51
МАЛЮКОВА Анна Ігорівна
Група РБ-51
ХОДАЧОК Євген Сергійович
Група РЕ-51
ЩУКА Михайло Михайлович
Група РЕ-51
Напишіть відгук
Скасувати відповідь
Щоб відправити коментар, маєте
увійти на сайт
.
Актуальна інформація
Радіоолімпіада 2024
Розподіл студентів
Вибіркова дисципліна
Розклад іспитів
Навчально-методичні комплекси дисциплін факультету РБЕКС на період весняного семестру
Навчально-методичні комплекси дисциплін для студентів інших факультетів
Відрахування студентів
Стипендіальний рейтинг
Електронний розклад
Новини
Сумісне засідання фахового наукового семінару
Фаховий семінар – Прищенко
Тиждень кар’єри
Фаховий семінар – Зозуля
Фаховий семінар – Плахтій