Новини

Jul 04

Мандрівна наука у Львові

Минулого тижня Харківський проект “Мандрівна наука” відвідав Львів. До складу організаторів і учасників проекту входять і представники нашого факультету. Подивитися відео-репортаж про подію можна за цим посиланням. Коротку демонстрацію виставкових експонатів нашого факультету, проведену нашою студенткою Іриною Балахніною, можна знайтина Youtube каналі нашого факультету.

Jul 03

Кращі студенти

Сформовано список кращих студентів другого семестру 2017-2018 навчального року. Список доступний за цим посиланням і у відповідній вкладці головного меню сайту.

Jul 02

Стипендіальний рейтинг

Оприлюднено рейтингові списки успішності студентів нашого факультету за результатами другого семестру 2017/2018 навчального року. Процедуру формування списків зазначено у Правилах призначення і виплати академічних стипендій в університеті. Дія документу розповсюджується на осіб, які здобувають вищу освіту в університеті за державним замовленням за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, а саме студентів денної форми навчання, аспірантів …

Continue reading »

Jun 14

Школа кар’єрного розвитку

Шановні колеги! 22–24 червня 2018 року Запорізький національний університет проводить Літню школу з кар’єрного розвитку молодих науковців. Запрошуємо до участі! Детальна інформація у вкладеному файлі.

Jun 06

До уваги студентів 3 курсу

Результати для РР-31-33. Результати для РР-34,36,37. Результати для РБ-31.

Jun 06

Продовжено термін вибору міжфакультетських дисциплін

До уваги студентів! Продовжено термін вибору міжфакультетських дисциплін. Знайти анкети можна тут. Кінцевий термін подання: 13 червня 2018 року до 15:00. Студентів, які не скористалися своїм правом вибору, буде записано на вивчення тих дисциплін, які потрібні для оптимізації навчальних груп.

Jun 04

Зустріч з факультетом

04.06.2018 відбулася зустріч нашого факультету з учнями 10-ого класу Харківської гімназії №14. В рамках зустрічі заст.декана Думін О.М. розповів учням про факультет. Гімназистам були продемонстровані цікаві досліди на установках зібраних студентами та співробітниками нашого факультету. Кафедри фізики НВЧ та квантової радіофізики провели екскурсії та демонстрації установок в своїх лабораторіях.

Jun 01

Вітаємо нашого мандрівника!

Вітаємо Бикова Віктора Миколайовича, провідного наукового співробітника кафедри теоретичної радіофізики з присвоєнням йому нагородного листа за заслуги в розвитку спортивного туризму! Бажаємо йому енергії, здоров’я і подальших звершень!

May 23

Відбір міжфакультетських дисциплін

Стартував відбір міжфакультетських дисциплін для студентів 1 та 2 курсів. Перший етап (21–31 травня 2018 року) — відбір дисциплін із запропонованого переліку шляхом безпосереднього анкетування студентів 1 та 2 курсів Студентам необхідно заповнити анкети, вказавши дисципліни у порядку власного пріоритету (не більше трьох дисциплін на семестр). Правила заповнення онлайн анкети: ✅ Ваше ПІБ має бути …

Continue reading »

May 23

Вітаємо кафедру прикладної електродинаміки

Вітаємо кафедру прикладної електродинаміки з першим місцем в секції “Сприяння науковій роботі студентів” конкурсу на краще науково-методичне забезпечення навчального процесу!

Older posts «