«

»

Feb 21

Радіоолімпіада-2022. Старша група

shedule

19 лютого відбулася Всеукраїнська олімпіада з фізики Радіоолімпіада факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна для учнів 10-11 класів. Цього року захід відбувся у дистанційному форматі з обов’язковою попередньою реєстрацією. До участі в Радіоолімпіаді зареєструвалось понад 900 школярів 7-11 класів з усіх областей України.
В межах заходу спочатку відбулася конференція в додатку Zoom. В межах конференції школярі прослухали вітальне слово та представлення факультету РБЕКС від декану проф. Шульги С.М., виступ завідувача кафедри молекулярної та медичної біофізики доц. Береста В.П. про сучасні освітні програми факультету, інформацію доц. Антюфєєвої М.С. про міжнародну організацію ІЕЕЕ та інформацію голови організаційного комітету олімпіади Легенького М.М. про радіофізику та організацію Радіоолімпіади. Протягом всієї конференції у доповідях лекторами було надано деякі підказки щодо завдань олімпіади. Після цього учням було запропоновано розв’язати низку задач радіофізичної тематики. Свої розв’язання кожної із задач треба було написати на аркушах паперу і надіслати до Оргкомітету фото- чи сканкопії аркушів із розв’язаннями. На виконання завдання учасникам було відведено 3 години. Під час Олімпіади для вирішення організаційних та технічних питань було організовано комунікацію між учасниками та організаторами за допомогою месенжерів Viber та Telergam. Наприкінці Олімпіади організатори отримали понад 115 робіт від учнів. З результатами олімпіади можна ознайомитись за посиланням. До кінця квітня учасники та переможці отримають дипломи електронною поштою. Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надіслали роботи, отримають подяку від організаторів Радіоолімпіади, для цього необхідно заповнити гугл-форму. Питання щодо нагородження переможців олімпіади та виготовлення “твердих” копій дипломів буде розглянуто після закінчення війни в Україні.
Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.

Напишіть відгук