Радіоолімпіада 2024

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н. Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади «Радіоолімпіада», яка має за мету популяризацію різних розділів сучасної радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді запрошуються українські школярі, навіть якщо вони знаходяться за кордоном:

  • учні 10-11 класів, учні фахових коледжів та інші особи, які складають НМТ в 2024 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада складається з одного дистанційного туру, який відбудеться 24.02.2024. Для участі в олімпіаді потрібна була попередня реєстрація за допомогою гугл-форми (наразі реєстрацію завершено). Учасники, які зареєструвались після 23:59 16.02.2023, беруть участь в олімпіаді поза конкурсом та претендують лише на дипломи учасника.

Всім учасникам було розіслано листи із вказанням унікального номера учасника та посиланнями на групи комунікації з організаторами. Якщо Ви реєструвались, але не отримали лист – перевірте, будь ласка, спам. У разі нообхідності напишіть на пошту radioolympiada@karazin.ua.

Олімпіада проводиться в форматі відеоконференції, на якій відбудеться знайомство школярів із сучасною радіофізикою та факультетом РБЕКС, буде оголошено та опубліковано завдання олімпіади. Після закінчення конференції учасники будуть мати час на розв’язання завдань Олімпіади.

Ви можете перевірити успішність реєстрації за допомогою посилання.

Для старшої групи (учні 10-11 класів та учні коледжів) буде запропоновано для розв’язання 5 цікавих задач радіофізичної тематики. Учасникам молодшої групи (учням 7-9 класів) слід проаналізувати захопливі радіофізичні ефекти та пояснити, яке відношення має кожний ефект до нашого факультету.

Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь (за запитом можна отримати тверду копію), найкращі учасники отримають пам’ятні призи та подарунки разом із дипломами переможців. Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надішлють роботи, отримають подяку від організаторів радіоолімпіади.

Призи для учасників Радіоолімпіади

prizes2019

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2020 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2021 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2022 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2023 році.

Контактні телефони:
+380955844549, Владислав Сергійович
+380931019496, Максим Миколайович

e-mail: radioolympiada@karazin.ua