Лабораторія квантової біології та квантової медицини


Korobov
Керівник лабораторії Коробов Анатолій Михайлович, кандидат фіз.-мат. наук, академік Інженерної академії України є головним редактором журналу “Фотобіологія та фотомедицина”, беззмінним організатором всіх конференцій “Застосування лазерів у медицині та біології”, а також головою Проблемної комісії Міністерства охорони здоров’я України та Академії медичних наук України “Лазерні технології в медицині”.
А.М.Коробов автор 3 монографій, майже 500 статей і тез доповідей, понад 10 патентів України, автор понад 90 апаратів для фототерапії та їх модифікацій.
Співробітники лабораторії понад 25 років працюють в області фотобіології та фотомедицини. У лабораторії проводяться фундаментальні дослідження закономірностей і механізмів дії низькоінтенсивного електромагнітного випромінювання оптичного діапазону спектра на різні системи біологічних об’єктів (експериментальні тварини, добровольці). На базі отриманих експериментальних досліджень в лабораторії розробляються методи лікування та профілактики найпоширеніших захворювань людини за допомогою ЕМВОДС.
Фундаментальні та прикладні дослідження проводяться як за рахунок базового фінансування, так і за рахунок міжнародних грантів (протягом останніх 6 років було отримано 4 гранти).
Для реалізації розроблених методів лікування і профілактики найбільш поширених захворювань людини лабораторією спільно з Науково-виробничою медико-біологічною корпорацією “Лазер і Здоров’я” (м. Харків) розробляються і створюються фотонні апарати. На цей час розробленіо і виготовлено понад 90 моделей апаратів та їх модифікацій.
Протягом останніх 10 років лабораторія активно займається розробкою методів і апаратів для лікування і профілактики синдрому діабетичної стопи за допомогою ЕМВОДС. Розроблені лабораторією методи більше 5 років з успіхом використовуються в санаторії «Березовий Гай» при лікуванні синдрому діабетичної стопи за допомогою фотонних камер Коробова А. – Коробова В. «Барва-ФК / СДС» і гнучких фотонних матриць Коробова А. – Коробова В. «Барва-Флекс / НК », виготовлених Науково-виробничою медико-біологічною корпорацією «Лазер і Здоров’я» (м. Харків).
Лабораторією з 1998 року видається Міжнародний науково-практичний журнал “Фотобіологія та фотомедицина”, який є фаховим по біологічним, медичним та технічним наукам. Крім того, лабораторія є головним організатором Міжнародних науково-практичних конференцій “Застосування лазерів у медицині та біології”, які проводяться двічі на рік. На цей час проведено вже 42 конференції.
У науковій роботі лабораторія тісно співпрацює з багатьма кафедрами університету, з провідними НДІ Харкова, України та зарубіжних країн.

Головні розробки лабораторії

LAB_QBQM1

Фотонна матриця Коробова-Посохова “Барва-ЦНС”

Призначення

Профілактика і лікування неврологічних захворювань, викликаних гострим і хронічним порушенням мозкового кровообігу, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, менінгіту, герпесвірусних енцефалітів, епілепсії, мігрені, інших захворювань головного мозку, які важко піддаються медикаментозному лікуванню, а також алопеції.

 

LAB_QBQM2

Фотонно-магнітні матриці Коробова А.- Коробова В. “Барва-Флекс / 24ФМ”

Призначення

Профілактика і лікування найбільш поширених захворювань людини (інфаркт міокарда, інсульт, гіпертонія, гіпотонія, грип, туберкульоз, пневмонія, бронхіт, астма, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки, остеохондроз, вегето-судинна дистонія, невралгія, гайморит, отит, артрит, артроз, алергія, геморой, простатит, Андекс, травми, опіки, обмороження і т.д.).

 

LAB_QBQM3

Фотонні матриці Коробова А.- Коробова В. для лікування синдрому діабетичної стопи “Барва-ФК / СДС”

Призначення

Лікування та профілактика синдрому діабетичної стопи, ангиопатий нижніх кінцівок, дитячого церебрального паралічу, травм, опіків, відморожень.

 

Напишіть відгук