«

»

Sep 21

Конференція CAOL-2016

З 12 по 15 вересня 2016 р. в м. Одеса відбулася міжнародна мультиконференція IEEE Photonics Society по сучасній оптоелектроніці і лазерам CAOL2016. Вона включала в себе 2 конференції:
1. Сьома конференція «Advanced optoelectronics and lasers – Сучасна оптоелектроніка і лазери», CAOL 2016 (перша відбулася в 2003, м Алушта).
2. Тринадцята конференція «Laser and Fiber Optical Networks Modeling – Моделювання лазерних і волоконно-оптичних систем», LFNM 2016 (проводиться з 1999 р).
Caol
Ініціаторами її проведення виступили Українське відділення міжнародного товариства фотоніки (IEEE Photonics Society), Інститут фізики НАН України і три національні університети – Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки та Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
З боку нашого університету її організатором була кафедра квантової радіофізики факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем. Завідувач кафедри проф. Маслов В.О. був співголовою оргкомітету конференції.
Конференції CAOL і LFNM є офіційними конференціями міжнародної асоціації фахівців в області техніки, світового лідера в області розробки стандартів з радіоелектроніки, електротехніки та апаратного забезпечення обчислювальних систем і мереж IEEE Photonics Society і вказані на титульній сторінці веб-сайту IEEE/PhS. Можна впевнено сказати, що конференції CAOL / LFNM мають заслужене міжнародне визнання.
Тематика конференції включала математичні, фізичні та технічні проблеми сучасної лазерної фізики, фотоніки та оптики. Найбільш повно були представлені напрямки лазерів, напівпровідникової наноінженерії і фотонних кристалів, нелінійної оптики, а також оптичних вимірювань і поширення хвиль в оптичних системах.
Статистика мультиконференції.
Місце проведення – Одеса, Гуманітарний корпус ОНУ імені І.І.Мечникова.
Програма конференції включала понад 130 доповідей (з них – 8 доповідей західних експертів по лазерній фізиці і оптоелектроніці). У ній взяли участь провідні вчені з багатьох країн світу – Велика Британія, Іспанія, Італія, Японія, Канада, Бельгія, Данія та ін. Ця конференція викликала жвавий інтерес серед фахівців колишнього СНД (15 доповідей) і України (77 доповідей). Харківські вчені представили 33 доповіді, з них 12 доповідей надали вчені ХНУ імені В.Н.Каразіна.
При закритті конференції слова подяки були висловлені керівництву Інститута фізики НАН України, Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Харківського національного університету радіоелектроніки та Одеського національного університету імені І.І.Мечникова за підтримку в проведенні конференції. У свою чергу керівництво конференції висловило подяку членам оргкомітету доц. Дегтярьову А.В., доц. Левченко О.М.,
доц. Натаровій А.О, с.н.с. Сенюті В.С., н.с. Гуріну О.В., аспіранту Ткачову А. І. за плідну роботу по проведенню конференції.
Наступну конференцію запропоновано провести у вересні 2018 року в м. Одеса.

Напишіть відгук