«

»

Звернення Юшкової Марини

Yushkova

Шановний абітурієнт!

Якщо ти звик жити нудною і похмурою життям, то тобі не по дорозі! Попереджаю, зараз же покинь цей сайт і більше ніколи сюди не заглядай! Наш колектив не для тебя !!!
Ну а для того, кого не налякало перше речення, є чудова новина! Доля подарувала тобі чудову можливість, направивши погляд на наш факультет. Так-так, це – чиста правда! І прямо зараз ти в цьому переконаєшся!
Якщо твоя мета – отримати сучасну технічна освіту , ти знайшов правильне місце. Прекрасний викладацький склад – основна наша перевага. Абсолютно кожен викладач націлений на те, щоб студенти отримали справжні знання і в майбутньому стали не просто «людьми з дипломами», а кваліфікованими фахівцями. Не лякайся зовнішньої складності радіофізики! Все це – стереотипи! Процес навчання у нас настільки захоплюючий, що ти відразу закохаєшся в свою справу і більше не зможеш відірватися. Але навіть якщо іноді щось і не буде виходити, ти завжди зможеш звернутися до будь-якого викладача за допомогою. Вже повір, знаю з особистого досвіду, ніхто тобі не відмовить.
Якщо ж твоя мета – проявити свої таланти, весело провести навчальні роки, взяти участь в активній діяльності, то ти теж на правильному шляху. Про студентське життя радіофізиків ходять легенди! Усі свята, масові заходи, університетські конкурси ми проводимо РАЗОМ! Активність студентів всіляко заохочується і схвалюється деканом і викладачами. Поступай до нас, і вже з першого курсу зможеш захищати честь факультету! Ми з радістю приймемо тебе в нашу дружну радіофізичного родину!
Якщо ти хочеш домогтися успіхів у спорті, грати за збірну факультету або ж просто тренуватися для себе, ти так само потрапив за тією адресою! На базі університету для цього створені всі умови. Прекрасний спортивний комплекс, стадіон, літні ігрові майданчики – все це, поступово до нас, ти отримаєш в якості бонусу. Наші хлопці регулярно посідають призові місця в різних змаганнях і спартакіадах. Хочеш приєднатися до них прямо зараз? Вперед! Нам потрібен саме ти!
Не варто відкладати своє рішення в довгий ящик! Час нікого не чекає! Поспішає подати документи на ФАКУЛЬТЕТ РАДІОФІЗИКИ, БІОМЕДИЦИНСЬКОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ і стань гідною частиною нашої великої і дружної сім’ї прямо зараз!

Юшкова Марина

Напишіть відгук