«

»

Про спеціальність “біофізика”

Дорогий абітурієнт!

Запрошую тебе здобути вищу освіту на факультеті радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна!
Я, як студентка спеціалізації «біофізика», розповім тобі більше як раз про кафедру молекулярної і медичної біофізики нашого факультету.
Maksymenko
Уже багато винайдено і вивчено, але найбільшою загадкою залишаємося все таки ми самі, саме тому очікується, що наступний науковий підйом відбудеться у науках про життя і, зокрема, в біофізиці. Дана наука об’єднує в собі безліч інших – фізику, біологію, фізичну хімію, біохімію, фізіологію, медицину, використовує методи математичного аналізу та програмування. Предметом її вивчення є фізичні та фізико-хімічні процеси, що лежать в основі життя. Тож, якщо ти не можеш визначитися між біологічними і фізичними спеціальностями, і хочеш принести користь людству, то твоїм вибором повинна стати – біофізика! Наші заняття наповнені не тільки цікавими лекціями, а й величезною безліччю цікавих лабораторних робіт, а на канікулах ти зможеш розширити свій науковий кругозір і придбати нових друзів, відвідавши міжнародну літню школу. Наприклад, я побувала у літній школі в Нове Гради (Чехія) і можу з упевненістю сказати, що це одні з найкращих спогадів у моєму житті!
Повір, разом з факультетом РБЕКС твоє студентське життя буде наповнене яскравими фарбами, а ти станеш висококваліфікованим і конкурентоспроможним фахівцем! Ставай частиною нашого дружнього колективу! Ми чекаємо тебе!

З повагою, Максименко Анна

Напишіть відгук