«

»

Nov 23

Наші співробітники в Китаї

china_nov16_1
7–15 листопада 2016 року делегація нашого факультету в рамках виконання Китайського урядового гранту за тематикою “Магнітокардіографія” відвідала Харбінський інженерний університет (м. Харбін, Китай).
Під час візиту декану факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем, професору Сергію Шульзі та професору кафедри космічної радіофізики Леоніду Чорногору було вручено сертифікати про призначення вчених запрошеними професорами Харбінського інженерного університету, а професору кафедри теоретичної радіофізики Олександру Бутриму та доценту кафедри квантової радіофізики Констянтину Білошенко – сертифікати про призначення їх тимчасовими запрошеними професорами Харбінського інженерного університету.

china_nov16_2 china_nov16_3

Довідково. Харбінський інженерний університет — основний інженерний університет Китаю. Є науково-дослідницькою базою для підготовки фахівців і технічних кадрів у галузі кораблебудування, океанотехніки, освоєння морських ресурсів і прикладного використання розробок у сфері ядерної фізики.
Новина на сайті університету.

Напишіть відгук