«

»

Sep 21

Вітаємо наших молодих вчених!

min

В серпні цього року молодими вченими нашого факультету подано проекти трьох наукових робіт на конкурс наукових проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, який проводить МОН України в 2017 році. 19 вересня 2017 року Конкурсною комісією МОН на чолі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич ухвалено перелік проектів, які буде профінансовано за державний кошт. Новина на сайті міністерства.

Всі наші наукові проекти увійшли до числа переможців конкурсу й отримають фінансування. Зокрема, проект “Методи та алгоритми розрахунку широкосмугових характеристик електромагнітного розсіяння на об’єктах складної форми для визначення їх радіолокаційної помітності” (керівник: ст. наук. співроб., к.ф.-м.н. Легенький М.М.) за результатами конкурсного відбору зайняв 7-е місце серед 362 поданих на конкурс робіт.

Також буде профінансовано проект “Розробка апаратно-програмного комплексу для широкосмугової імпедансометрії розчинів, суспензій, біологічних тканин і рідин” (керівник: доц., к.т.н. Мустецов Т. М.) та проект “Електродинамічні характеристики багатошарових графенових структур” (керівник: доц., к.ф.-м.н. Каліберда М.Є.).

Вітаємо наших молодих вчених й бажаємо їм подальших наукових успіхів!

Напишіть відгук