«

»

Oct 05

Вітаємо з успішним захистом!

Випускниця нашого факультету Валентина Кузнєцова захистила кандидатську дисертацію (Ph.D.) в Південно-Чеському університеті в Чеське Будеєвицях. Ось що згадує Валентина про свою наукову кар’єру і про навчання на нашому факультеті.
Kuznetsova
«Влітку 2011 року я закінчила радіофізичний факультет ХНУ ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю фізична і біомедична електроніка. Після випуску я поїхала на літню школу в Чехію, де місяць працювала над проектом в лабораторії двухфотонной поляризационной мікроскопії. До кінця літньої школи, керівник проекту запропонував мені вступити до аспірантури в Південно-Чеського університету в Чеське Будеєвицях, і повернутися працювати в лабораторію клітинної біології восени. Так почався новий етап мого життя, під назвою Ph.D.

Я дуже рада, що закінчила ХНУ ім. В.Н. Каразіна. За п’ять років навчання на радіофізичному факультеті я зустріла багато викладачів, професорів, які не тільки дали мені необхідні знання, а й вплинули на моє рішення займатися наукою. Список цих людей буде нескінченним, але окрему подяку хотілося б висловити доценту кафедри молекулярної та медичної біофізики Овсянніковій Тетяні Миколаївні. »

Вітаємо Валентину з успішним захистом дисертації і бажаємо їй подальших наукових успіхів.
З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитися тут

Напишіть відгук