«

»

Dec 19

Звіт про семінар

STINT.jpg
Вчора на нашому факультеті пройшов семінар для студентів та аспірантів під назвою “Student workshop on modern physics: Flatland Optics and Extreme Light”. Семінар було организовано за підтримки Шведського фонду міжнародного співробітництва в області досліджень і вищої освіти STINT.
В рамках семінару представниками Університету Уппсали були проведені лекції по фотоніці і воркшопи з академічної мобільності.
STINT_1.jpg
Після пленарної секції студенти і аспіранти мали змогу в неформальній обстановці представити свої роботи у вигляді постерів і доповідей.
STINT_2.jpg
STINT_3.jpg
Серед доповідачів представниками Університету Уппсали було обрано 5 кращих доповідей. Перше місце зайняла студентка нашого факультету Марина Юшкова (група РР-61). Вона була нагороджена грантом на поїздку до Університету Уппсали з ознайомчою екскурсією. Інші 4 учасників: Ахмедов Ролан (аспірант нашого факультету), Маловіца Максим, Кочетова Людмила (випускниця нашого факультету) і Шевельов Микита (студент нашого факультету, група РР-66) отримали пам’ятні сувеніри.

Напишіть відгук