«

»

Oct 19

Турнір юних фізиків

school126
17 жовтня на факультеті РБЕКС відбувся І (районний) етап міського турніру юних фізиків. У турнірі прийняли участь команди 9 шкіл Холодногірського району. Журі турніру було сформоване з викладачів, співробітників, аспірантів та студентів старших курсів факультету РБЕКС. Зокрема, до складу журі увійшли д.ф.-м.н., доцент Рибін О.М., к.ф.-м.н., доцент Дегтярьов А.В., к.ф.-м.н., доцент Берест В.П.,к.ф.-м.н., доцент Багацька О.В., к.ф.-м.н., доцент Каліберда М.Є., к.ф.-м.н. Легенький М.М., молодший науковий співробітник Штода Д.О. Ведучими турніру також були представники нашого факультету аспірант Хричов В.С. та студентки 5-го курсу Пісклова П.В. і Каламбет М.С.
school126
По результатам турніру:

  • І місце посіла команда Харківської гімназії №13
  • ІІ місце посіла команда Харківської гімназії №152
  • ІІІ місце поділили команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 та команда спеціалізованої школи I-III ступенів №87

Кращім дослідником стала учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Дьоміна Олена, а кращим опонентом та рецензентом – капітан команди Харківської гімназії №13 Петренко Оксана.
Вищезгадані школи та учнів було нагороджено дипломами від управління освіти Холодногірського району Харківської міської ради.
Голови журі повідомили про те, що всіх учасників турніру запрошено відвідати факультет РБЕКС підчас дня відкритих дверей 4 листопада об 11-00. При цьому учасників турніру буде нагороджено похвальними грамотами від факультету, а найкращих учасників цього турніру та турніру юних винахідників та раціоналізаторів буде нагороджено спеціальними грамотами та призами від журі.

Напишіть відгук