«

»

Feb 11

Очний тур Радіоолімпіади для молодшої групи

8 лютого в нашому університеті відбувся очний тур Радіоолімпіади для учнів 7-9 класів. Участь в заході взяли школярі з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Сумської, Донецької, Луганської областей, а також з Харкова та Харківської області.
radioolimpiada1
На відкритті Олімпіади перед учнями, а також їхніми вчителями та батьками виступили декан факультету РБЕКС Шульга С.М. та голова оргкомітету Радіоолімпіади Легенький М.М..
Після цього учням було запропоновано завдання з радіофізичної тематики.

Далі відбулися обід та знайомство школярів з факультетом РБЕКС. При цьому з лекцією про основи радіофізики виступив заступник декана факультету РБЕКС Думін О.М., а також дітям було показано багато дослідів з радіофізичної тематики.
radioolimpiada2
radioolimpiada3
Наприкінці заходу відбулося нагородження переможців. Окремим призом від організаторів було нагороджено автора найкращої роботи заочного туру Курову Дар’ю.
При цьому всі учасники отримали дипломи та грамоти від оргкомітету. Учням, що здобули перше місце (Опейда Станіслав,Самородов Крістіан,Хайдарова Азіза), було подаровано 3-д ручки від оргкомітету Радіоолімпіади. Школярі, які вибороли друге місце отримали флешки від спонсора заходу міжнародної організації IEEE.
radioolimpiada4
radioolimpiada5
З повним списком призерів Радіоолімпіади можна ознайомитися за посиланням.
Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.

Звертаємо увагу учасників на те, що через технічну помилку, деякі грамоти та дипломи залишилися без підпису Шульги С.М.. У випадку, якщо Вам необхідний диплом з підписом, просимо звернутися до оргкомітету за телефоном 057-707-52-57 або електронною поштою site.rbecs@gmail.com .

Напишіть відгук