«

»

May 02

Футзал: студентський чемпіонат України

footzal_final
У Львові проходив «фінал чотирьох» Чемпіонату України з футзалу серед закладів вищої освіти сезону 2018/2019 років. Команда нашого університету після торішньої перемоги цього року посіла друге місце. У першому півфіналі збірна нашого університету впевнено перемогла з рахунком 8:1. У фінальній грі турніру основний час не виявив переможця (4:4), а пенальті більш вдало виконали наші суперники зі Львова (3:2).
Срібними призерами студентського чемпіонату України стали студенти нашого факультету Даниил Абакшин (група РР-44), Євгеній Пугач (група РР-22), Владислав Моспан та Дмитро Книгін (група РР-31), а також колишній студент нашого факультету Максим Панішев.
Вітаємо з успіхом команду та її тренерів, старших викладачів кафедри фізичного виховання та спорту Віталія Чернишова та Юрія Петренка‼
У серпні команди Національного університету «Львівська політехніка» та Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна представлятимуть нашу країну на Студентському чемпіонаті Європи–2019 в Португалії (м. Брага).

Напишіть відгук