«

»

Jul 11

Вітаємо наших молодих науковців!

ukrcon

2 по 6 липня у Львові відбулася міжнародна наукова конференція «Advancing Society Through Applied Physics, Electrical and Computer Engineering» IEEE UKRCON-2019. На конференції було представлено більше ніж 250 доповідей про нові наукові результати з прикладної фізики, електричної та комп’ютерної інженерії. Однією з найбільших делегацій на конференції була делегація нашого факультету: в конференції прийняли участь більше ніж 15 представників факультету, було представлено біля 25 наукових робіт.
Завдяки підтримці Європейської мікрохвильової асоціації EuMA на конференції відбувся конкурс молодих вчених. Виходячи з якості робіт (кожну з яких розглянуто трьома рецензентами), презентацій та пов’язаних з ними дискусій, авторитетне міжнародне журі прийняло рішення присудити шість премій молодим вченим, інженерам, дослідникам або студентам за найкращі роботи. Кожен приз включає фінансову частину та кольоровий сертифікат IEEE UKRCON-EuMA.
Два треті місця та грошові премії від EuMA по 100 євро здобули представники нашого факультету аспірант кафедри теоретичної радіофізики Хричов Владислав та студентка магістратури кафедри фізики НВЧ Смірнова Катерина. Хричов В. зробив доповідь на тему «Cloak Modeling for Complex Shape Radar Target», а Смірнова К. представила наукові роботи «Multi-band antenna based on quasi-fractal microstrip monopole» та «Radiating unit based on inverted dielectric waveguide».
Вітаємо наших молодих вчених та бажаємо їм подальших успіхів!

Напишіть відгук