»

Jul 25

Наші студенти – віце-чемпіони Європи !

footsal2
У португальській Бразі закінчівся чемпіонат Європи серед університетів з футзалу. В чоловічому турнірі приймала участь і збірна нашого університету. У складі збірної грали студенти нашого факультету: Данііл Абакшин, Дмитро Книгін, Євген Пугач, Максим Панасенко та Владислав Моспан.
У груповому турніні в першому матчі підопічні тренера Віталія Чернишова переграли студентів університету міста Лейрія (Португалія) з рахунком 4:3. Дубль в цьому матчі зробив Данііл Абакшин, а також голом відзначівся Максим Панасенко. В другій грі харків’яни зіграли внічію з колективом хорватського університету імені Штросмайєра із міста Осіека – 2:2 (відзначились Абакшин та Моспан). А у останній грі групового турніру наша збірна розгромила «колег» із Ізраіля – 9:0 (по два гола забили Панасенко, Пугач, а також один раз відзначився Абакшин). В результаті Каразінці посіли перше місце у своїй групі та потрапили до чвертьфіналу.
20 липня наша збірна зіграла у чвертьфіналі з представниками Варшавського університету, матч завершився з рахунком 7:3 на нашу користь. По голу у ворота суперників забили Максим Панасенко, Даніїл Абакшин та Євгеній Пугач.
21 липня 2019 року збірна Каразінського в півфіналі чемпіонату Європи серед студентів зіграла з господарями змагань — командою університету Міньйо (Португалія), яка обіграла Національний університет «Львівська політехніка» і не пустила чемпіона України в чвертьфінал. В напруженій боротьбі наші хлопці перемогли 3:2, дубль на рахунку Данііла Абакшина.
У фінальному поєдинку за головний трофей футзалісти ХНУ ім. Каразіна поступилися збірній іспанського університету Малаги з рахунком 1:5, м’яч на рахунку Владислава Моспана. Проте срібні нагороди європейської першості теж неабиякий успіх! Вітаємо хлопців зі сріблом Євро та бажаємо їм подальших спортивних успіхів!
footsal1

На світлині представники нашого факультету на чемпіонаті. Стоять: Данііл Абакшин, Дмитро Книгін, Євген Пугач та Максим Панасенко. Присіли: тренер Юрій Петренко та Владислав Моспан.