«

»

Oct 04

Турнір юних винахідників та раціоналізаторів

inventors1
inventors2

3 жовтня на факультеті РБЕКС відбувся І (районний) етап міського турніру юних винахідників та раціоналізаторів. У турнірі прийняли участь команди 8 шкіл Холодногірського району. Журі турніру було сформоване з викладачів, співробітників, аспірантів та студентів старших курсів факультету РБЕКС. Зокрема, до складу журі увійшли к.ф.-м.н., доцент Розуменко В.Т., к.ф.-м.н., доцент Дегтярьов А.В., к.ф.-м.н., доцент Блинова Н.К.,к.ф.-м.н., к.ф.-м.н. Легенький М.М., ст. наук. співроб. Биков С.М., мол. наук. співроб. Штода Д.О., мол. наук. співроб. Масловський О.А., мол. наук. співроб. Демченко О.А. та інші. Ведучими турніру також були представники нашого факультету аспірант Хричов В.С. та студенти 3-го курсу Скрипниченко Я. та Перцов О.
По результатам турніру:

  • І місце посіла команда Харківської гімназії №13
  • ІІ місце посіла команда Харківської гімназії №152
  • ІІІ місце поділили команда спеціалізованої школи I-III ступенів №87 та команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126.

Вищезгадані школи було нагороджено дипломами від управління освіти Холодногірського району Харківської міської ради.
Голови журі подякували учасникам за цікаву та самовіддану боротьбу і запросили прийняти участь в турнірі юних фізиків, що відбудеться на нашому факультеті 15 жовтня.

Напишіть відгук