«

»

Nov 22

Вибір міжфакультетських дисциплін

opening

До уваги студентів 2 та 3 курсів! Розпочинається вибір міжфакультетських дисциплін. Студенти, які здобувають вищу освіту на бакалаврському рівні, у четвертому та шостому семестрах (2 і 3 курси) обирають для вивчення по одній міжфакультетській вибірковій дисципліні в семестр. Організація проведення вибору міжфакультетських дисциплін на другий семестр 2019–2020 навчального року складається з трьох етапів.

  1. Перший етап (20–24 листопада) — ознайомлення студентів із переліком міжфакультетських дисциплін для другого семестру. Протягом цього періоду студенти можуть переглянути відеозаписи вступного слова викладача з навчальної дисципліни.
  2. Другий етап (25–28 листопада) — вибір дисциплін із запропонованого переліку шляхом безпосереднього анкетування студентів 2 та 3 курсів (за допомогою сервісу Google Forms). Під час проведення другого етапу студентам необхідно заповнити анкети, вказавши дисципліни в порядку власного пріоритету (не більше трьох дисциплін на семестр). Студентів, які не скористалися своїм правом вибору, буде записано на вивчення тих дисциплін, які потрібні для оптимізації навчальних груп.

    Посилання на анкету

  3. Третій етап (до 10 січня) — підбиття підсумків анкетування та оприлюднення результатів вибору міжфакультетських дисциплін.

Обсяг міжфакультетської вибіркової дисципліни становить три кредити (90 годин), підсумковий семестровий контроль проводиться у формі заліку.
Звертаємо увагу студентів на курси, запропоновані викладачами нашого факультету:

  • 111 Загальна теорія хвиль: математичне представлення (викладач: доц. Рибін О.М.)
  • 112 Метаматеріали або управління світлом: від теорії до застосування (викладач: доц. Недух С.В.)
  • 115 Створення віконних інтерфейсів для наукових програм на Пітоні (викладач: доц. Бутрим О.Ю.)
  • 117 Технічні розрахунки, програмування та візуалізація в MATLAB (GNU Octave) (викладач: доц. Легенький М.М.)
  • 118 Універсальні фундаментальні властивості природи (викладачі: проф. Чорногор Л.Ф. та доц. Розуменко В.Т.)
  • 119 Числові методи розв’язання диференціальних та інтегральних рівнянь у наукових задачах (викладач: доц. Багацька О.В.)

Напишіть відгук