«

»

Feb 24

Очний тур Радіоолімпіади для старшої групи

22 лютого в нашому університеті відбувся очний тур Радіоолімпіади для учнів 10-11 класів. Участь у заході взяло понад 50 школярів із Вінницької, Запорізької, Донецької, Луганської та Харківської областей і міста Харкова.
ro220220_1
На відкритті Олімпіади перед учнями, а також їхніми вчителями та батьками виступили декан факультету РБЕКС Шульга С.М. та голова оргкомітету Радіоолімпіади Легенький М.М.
Після цього учням було запропоновано задачі з радіофізичної тематики.

Далі відбулися обід та знайомство школярів з факультетом РБЕКС. Школярі мали змогу отримати детальну інформацію про факультет РБЕКС та міжнародну організацію IEEE, прослухали лекцію декана Шульги С. М. та завідувача кафедри молекулярної та медичної біофізики Береста В. П. про особливості вступу і навчання. Коротку презентацію щодо міжнародної організації IEEE для учасників представила голова відділення об’єднаних товариств SP/AP/C/EMC/COM Української секції IEEE (Харків) Антюфєєва М. С. Після цього до уваги учасників олімпіади було запропоновано деякі цікаві фізичні досліди.
ro220220_2
ro220220_3
Наприкінці заходу відбулося нагородження переможців. При цьому всі учасники отримали дипломи та грамоти від оргкомітету. Учням, що здобули перше місце (Лазорко Максим, Демиденко Ілля, Хардіков Іван, Овраменко Тетяна та Кравченко Віктор), окрім подарунків від факультету РБЕКС. отримали подарункові сертифікати від клубу підводної фотографії та дайвінгу Дельта на безкоштовну підводну фотосессію.
ro220220_4
ro220220_5
З повним списком призерів Радіоолімпіади можна ознайомитися за посиланням.

Напишіть відгук