«

»

May 29

Вибір міжфакультетських дисциплін

Choice

До уваги студентів 1 та 2 курсів! Розпочинається вибір міжфакультетських дисциплін. Студенти, які здобувають вищу освіту на бакалаврському рівні, у третьому та п’ятому семестрах (2 і 3 курси) обирають для вивчення по одній міжфакультетській вибірковій дисципліні в семестр. Організація проведення вибору міжфакультетських дисциплін на перший семестр 2020–2021 навчального року складається з трьох етапів.

  1. Перший етап (з 29 травня) — ознайомлення студентів із переліком міжфакультетських дисциплін для першого семестру. Протягом цього періоду студенти можуть переглянути відеозаписи вступного слова викладача з навчальної дисципліни.
  2. Другий етап (4–7 червня) — вибір дисциплін із запропонованого переліку шляхом безпосереднього анкетування студентів 1 та 2 курсів (за допомогою сервісу Google Forms). Під час проведення другого етапу студентам необхідно заповнити анкети, вказавши дисципліни в порядку власного пріоритету (не більше трьох дисциплін на семестр). Студентів, які не скористалися своїм правом вибору, буде записано на вивчення тих дисциплін, які потрібні для оптимізації навчальних груп.
  3. Третій етап (до 1 липня) — підбиття підсумків анкетування та оприлюднення результатів вибору міжфакультетських дисциплін.

Обсяг міжфакультетської вибіркової дисципліни становить три кредити (90 годин), підсумковий семестровий контроль проводиться у формі заліку.
Звертаємо увагу студентів на курси, запропоновані викладачами нашого факультету:

  • 78 Загальна теорія хвиль: математичне представлення (викладач: доц. Рибін О.М.)
  • 79 Мова програмування Пітон у наукових обчисленнях (викладач: проф. Бутрим О.Ю.) Відеопрезентація
  • 80 Основи радіаційної біофізики (викладач: доц. Січевська Л.В.)
  • 81 Технічні розрахунки, програмування та візуалізація в MATLAB (GNU Octave) (викладач: доц. Легенький М.М.) Відеопрезентація
  • 82 Числові методи розв’язання диференціальних та інтегральних рівнянь у наукових задачах (викладач: доц. Багацька О.В.) Відеопрезентація

Напишіть відгук