«

»

May 25

Олімпіади за додаткові бали

Всеукраїнські олімпіади Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для вступників

olimpiad
У 2021 році в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна проводяться Всеукраїнські олімпіади з фізики та математики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада складатиметься з двох турів.
Термін проведення першого туру: з 10 березня 2021 року по 11 квітня 2021 року.
Остаточні результати першого туру олімпіади з математики. Остаточні результати першого туру олімпіади з фізики. До другого туру запрошено учасників, які отримали не менше ніж 75% балів в першому турі.
Другі тури олімпіад відбулися в онлайн-форматі з математики 17 квітня, остаточні результати другого туру . З фізики – 24 квітня, остаточні результати другого туру .
Переможцям Олімпіади (учням, що отримали не менше ніж 90% балів в другому турі) нараховуються додаткові 20 балів до результату зовнішнього незалежного оцінювання з математики або фізики при розрахунку конкурсного бала в університеті.
Зазначені додаткові бали можна використати при вступі на спеціальності факультету РБЕКС: 105 “Прикладна фізика та наноматеріали”, освітня програма “Радіофізика, біофізика та комп’ютерні системи” (не плутати з іншими освітніми програмами 105 спеціальності в університеті) та 153 “Мікро- та наносистемна техніка”, освітня програма “Біомедична електроніка та комп’ютерні системи”.
На цих спеціальностях діє надсучанса навчальна програма, що містить понад 1200 годин актуальних ІТ-дисциплін, сучасні природничі дисципліни (зокрема, радіоелектроніка, фізика напівпровідників, твердотільна та оптоелектроніка, робототехніка, програмування мікроконтролерів). Окрім того студенти можуть прослухати спеціальні курси з програмування на Python, створення віконних інтерфейсів на Python, технічних розрахунків та програмування в MATLAB, теорії метаматеріалів, фотоніки, цифрової обробки сигналів, кодування, основ наноелектроніки, процесорів, синергетики. Випускники зазначених спеціальностей отримають навички, необхідні для працевлаштування у провідних IT компаніях України та світу, можуть працювати науковцем у зарубіжних і вітчизняних науково-дослідних (в тому числі медичних) центрах, інженером або керівником в галузі радіоелектроніки та телекомунікацій.
Подробиці щодо навчальних програм можна знайти за посиланням, а з навчальними планами ознайомитись тут.
Телефон для довідок +38 066 88 49 931 Легенький Максим Миколайович.

Напишіть відгук