«

»

Apr 23

Діти України

ChildrenUkraine

З перших днів війни дуже багато дітей було в бомбосховищах або в підвалах, їм було страшно і вони не знаходили собі місця. Діти мають продовжувати жити, розвиватися та бути сильними, бо за ними майбутнє нашої країни.
Тому, українська частина міжнародної команди “Kids in the movement” організувала український рух “Діти України” для підтримки дітей та батьків, а з часом налаштувала майже повний навчальний процес. Також в перший місяць було запущено рух “Діти з ЗСУ”, де діти записували відео із добрими словами підтримки нашим захисникам.
“Діти України” – онлайн-школа на волонтерській основі. Всі заняття проходять онлайн через Zoom. До школи приєдналися професійні викладачі та спеціалісти з різних країн світу. Зараз працюють наступні напрямки:

 • Спорт
  Тренери – професіонали або навіть чемпіони України зі спорту проводять тренування за міжнародною системой Totalfit – душа, разум й тіло. Заняття проходять різними мовами.

 • Психологічна підтримка
  Проводиться арт-терапія для дітей та консультації для дітей і батьків. Під час арт-терапії діти займаються творчою роботою (малюють, ліплять з пластиліну, тощо). Заняття проводить команда зарубіжних спеціалістів з великим досвідом роботи, зокрема із досвідом роботи з військовими травмами.
 • Розмови про важливе
  На цих заняттях діти спілкуються на важливі та актуальні підчас війни теми, розбираються історії із Біблії та виховуються християнські цінності у дітей. Заняття проводять викладачі із великим досвідом роботи з дітьми.
 • Англійська мова
  Проходять заняття для слухачів різного віку та рівнів володіння англійською мовою. Викладачі мають великий досвід роботи з дітьми та підлітками та проводять заняття у добрій та щирій манері.
 • Інтелектуальні розвиваючі заняття
  Діти-волонтери, які знають як пояснити матеріал своїм ровісникам, проводять заняття з програмування на скретч, уроки малювання графіті, заняття з шахів.
 • Ораторська майстерність та техніка мови
  Професійний оратор вчить, як казати так, щоб вас слухали, відкривши рота. Ораторські навички допомогають стати успішнішими в навчанні, роботі та повсякденному спілкуванні.
 • Казка на ніч
  Для наймолодших слухачів (4 – 6 років) професійний озвучувач читає дуже цікаві казки на ніч.

ChildrenUkraineWords
Одним із адміністраторів руху є наш студент Анатолій Ковальов (група РР-51).
Цей рух фінансово підтримують партнери з різних країн і діти вже отримали свої перші стипендії за відмінне навчання. Приєднатися до школи можна за посиланнями нижче.

Напишіть відгук