Радіоолімпіада 2019

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В. Н. Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з фізики «Радіоолімпіада». Олімпіада має за мету популяризацію радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді допускаються:

  • учні 10-11 класів та інші особи, які здають ЗНО в 2019 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада проводиться в два тури: заочний (дистанційний) та очний тур. Для участі в дистанційному турі необхідно розв’язати задачі (виконати завдання), тематика яких пов’язана з різними розділами радіофізики.

Найкращі учасники заочного туру будуть запрошені до участі в очному турі олімпіади. Оргкомітет олімпіади залишає за собою право запросити до очного туру окремих школярів без необхідності участі в заочному турі (переможці очного туру попередньої Радіоолімпіади та учні, що мають певні здобутки у вивченні фізики).

Для старшої групи: Для молодшої групи:
Заочний тур
з 17.12.2018 по 15.02.2019 з 17.12.2018 по 30.01.2019
Результати заочного туру буде оприлюднено на сайті факультету РБЕКС
18 лютого 2019 року 1 лютого 2019 року
Очний тур
23 лютого 2019 року 8 лютого 2019 року
Завдання:
Розв’яжіть наступні задачі. Розв’язок задач напишіть на аркуші паперу, відскануйте або сфотографуйте та надішліть електронною поштою на адресу site.rbecs@gmail.com, в темі листа вкажіть «Радіоолімпіада». Поясніть фізичні ефекти, зображені на фото/відео. Яке відношення, на вашу думку, має цей ефект до нашого факультету? Своє пояснення надішліть електронною поштою на адресу site.rbecs@gmail.com, в темі листа вкажіть «Радіоолімпіада».

Лист повинен містити таку інформацію про учасника: прізвище, ім’я та по батькові; назву населеного пункту; повну назву навчального закладу, в якому навчається (навчався) учасник; клас, в якому він навчається; контактний телефон. Звертаємо увагу на те, що роботи, в яких відсутня інформація про учасника, не будуть розглядатися оргкомітетом.

prizes2019

Призи для учасників Радіоолімпіади 2018 року

Очний тур відбудеться безпосередньо в ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі факультету РБЕКС. В програмі очного туру: розв’язання завдань з радіофізичної тематики, знайомство з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, нагородження переможців олімпіади. Всі учасники очного туру отримають пам’ятні призи та подарунки, а переможці будуть нагороджені цінними призами.

Інформація про проведення попередньої Радіоолімпіади у лютому 2018 року.

Контактний телефон: +38(057)707-52-57 Максим Миколайович.

Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.