Радіоолімпіада 2020

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н.Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади з фізики «Радіоолімпіада». Олімпіада має за мету популяризацію радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді допускаються:

  • учні 10-11 класів та інші особи, які здають ЗНО в 2020 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада проводиться в два тури: заочний (дистанційний) та очний тур. Для участі в дистанційному турі необхідно розв’язати задачі (виконати завдання), тематика яких пов’язана з різними розділами радіофізики.

Найкращі учасники заочного туру будуть запрошені до участі в очному турі олімпіади. Оргкомітет олімпіади залишає за собою право запросити до очного туру окремих школярів без необхідності участі в заочному турі (переможці очного туру попередньої Радіоолімпіади та учні, що мають певні здобутки у вивченні фізики).

Для старшої групи: Для молодшої групи:
Заочний тур
з 03.12.2019 по 12.02.2020 з 03.12.2019 по 26.01.2020
Результати заочного туру буде оприлюднено на сайті факультету РБЕКС
17 лютого 2020 року 30 січня 2020 року
Очний тур
22 лютого 2020 року 4 лютого 2020 року
Завдання:
Розв’яжіть наступні задачі. Розв’язок задач напишіть на аркуші паперу, відскануйте або сфотографуйте кожний роз’язок та заповніть форму. Поясніть фізичні ефекти, зображені на фото/відео. Яке відношення, на вашу думку, має кожний ефект до нашого факультету? Свої пояснення до кожного завдання розмістіть в окремих файлах та заповніть форму.

Наразі олімпіаду завершено. Результати заочного туру доступні за посиланнями:

Молодша група.

Старша група.

Інформацію про проведення очного туру можно знайти за посиланнями:

Молодша група.

Старша група.

prizes2019

Призи для учасників Радіоолімпіади 2018 року

Очний тур відбудеться безпосередньо в ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі факультету РБЕКС. В програмі очного туру: розв’язання завдань з радіофізичної тематики, знайомство з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, нагородження переможців олімпіади. Всі учасники очного туру отримають пам’ятні призи та подарунки, а переможці будуть нагороджені цінними призами.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Контактні телефони: +38(057)707-52-57, +38(066)884-99-31 Максим Миколайович.

e-mail: radioolympiada@karazin.ua

Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.