Радіоолімпіада 2022

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н.Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади «Радіоолімпіада», яка має за мету популяризацію різних розділів сучасної радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді запрошуються:

  • учні 10-11 класів та інші особи, які здають ЗНО в 2022 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада складається з одного дистанційного туру з обов’язковою попередньою реєстрацією.

Для молодшої групи: Для старшої групи:
Реєстрація
до 02.02.2022 до 15.02.2022
Олімпіада
05.02.2022 19.02.2022

Наразі Олімпіаду завершено. З результатами для молодшої групи можна ознайомитись за посиланням, а для старшої групи – за посиланням.

Олімпіада проводилась в режимі відеоконференції. В програмі: знайомство з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, а також розв’язання завдань з радіофізичної тематики. Під час знайомства з факультетом оголошено певну частину умов завдань Олімпіади та деякі підказки, які допомагають розв’язати їх правильно. Потім кожен учасник Олімпіади отримав другу частину умов завдань та посилання для надсилання відповідей.
Для старшої групи запропоновано для розв’язання 5 задач радіофізичної тематики, фотокопію або сканкопію розв’язань треба було надіслати до Оргкомітету.
Учасникам молодшої групи було запропоновано проаналізувати цікаві фізичні ефекти, та пояснити, яке відношення, має кожний ефект до нашого факультету. Свої пояснення до кожного завдання треба було розмістити в окремих файлах та надіслати до Оргкомітету.
Результати Олімпіади буде оприлюднено на сайті протягом тижня з дня проведення заходу. Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь (за запитом можна отримати тверду копію), найкращі учасники отримають пам’ятні призи та подарунки, а переможців буде нагороджено цінними призами. Призи та подарунки будуть надіслані поштою або доставлені особисто переможцям Олімпіади. Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надіслали роботи, отримали подяку від організаторів радіоолімпіади.

prizes2019

Призи для учасників Радіоолімпіади

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2020 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2021 році.

Контактні телефони: +38(057)707-52-57, +38(066)884-99-31 Максим Миколайович.

e-mail: radioolympiada@karazin.ua

Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.