Радіоолімпіада 2021

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н.Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади «Радіоолімпіада», яка має за мету популяризацію різних розділів сучасної радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді запрошуються:

  • учні 10-11 класів та інші особи, які здають ЗНО в 2021 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

У попередні роки Олімпіада проводилася в два тури: заочний (дистанційний) та очний тур. Цьогоріч Олімпіада складається з одного дистанційного туру з обов’язковою попередньою реєстрацією.

Для старшої групи: Для молодшої групи:
Реєстрація
до 24.02.2021 до 10.02.2021
Олімпіада
27 лютого 2021 року 13 лютого 2021 року

Наразі олімпіаду проведено. З результатами для молодшої групи можна ознайомитись за посиланням, а для старшої групи – за посиланням .

Олімпіаду проведено в режимі відеоконференції. В програмі: знайомство з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, а також розв’язання завдань з радіофізичної тематики. Під час знайомства з факультетом оголошено певну частину умов завдань Олімпіади та деякі підказки, які допомагають розв’язати їх правильно. Потім кожен учасник Олімпіади отримує другу частину умов завдань та посилання для надсилання відповідей.
Для старшої групи запропоновано для розв’язання 5 задач радіофізичної тематики, фотокопію або сканкопію розв’язань треба надіслати до Оргкомітету.
Учасникам молодшої групи пропонується проаналізувати цікаві фізичні ефекти, та пояснити, яке відношення, на вашу думку, має кожний ефект до нашого факультету. Свої пояснення до кожного завдання треба буде розмістити в окремих файлах та надіслати до Оргкомітету.
Результати Олімпіади оприлюднено на сайті протягом тижня з дня проведення заходу. Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь (за запитом можна отримати тверду копію), найкращі учасники отримають пам’ятні призи та подарунки, а переможців буде нагороджено цінними призами. Призи та подарунки будуть надіслані поштою або доставлені особисто переможцям Олімпіади.

prizes2019

Призи для учасників Радіоолімпіади

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2020 році.

Контактні телефони: +38(057)707-52-57, +38(066)884-99-31 Максим Миколайович.

e-mail: radioolympiada@karazin.ua

Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.