Радіоолімпіада 2023

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н. Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна оголошує про проведення Всеукраїнської олімпіади «Радіоолімпіада», яка має за мету популяризацію різних розділів сучасної радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді запрошуються українські школярі, навіть якщо вони знаходяться за кордоном:

  • учні 10-11 класів та інші особи, які здають НМТ в 2023 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада складається з одного дистанційного туру, який відбудеться 25.02.2023. Для участі в олімпіаді потрібна попередня реєстрація. Учасники, які зареєструються після 20.02.2023, будуть брати участь в олімпіаді поза конкурсом та можуть претендувати лише на дипломи учасника.

Олімпіада відкривається в форматі відеоконференції. В програмі: знайомство з факультетом РБЕКС та міжнародною організацією IEEE, а також під час відеоконференції оголошено та опубліковано завдання олімпіади. Потім кожен учасник Олімпіади мав час протягом доби надіслати свої розв’язки організаторам олімпіади за допомогою гугл-форми. Учасники мали можливість надіслати розв’язки протягом тижня, але в цьому випадку вони беруть участь в олімпіаді поза конкурсом та можуть претендувати лише на диплом учасника.
Для старшої групи буде запропоновано для розв’язання 5 задач радіофізичної тематики. Фотокопію або сканкопію розв’язань необхідно надіслати до Оргкомітету.
Учасникам молодшої групи буде запропоновано проаналізувати цікаві фізичні ефекти та пояснити, яке відношення має кожний ефект до нашого факультету. Свої пояснення до кожного завдання треба буде розмістити в окремих файлах та надіслати до Оргкомітету.

Конференція закінчилась, ви можете переглянути запис усієї конференції, або окремі виступи доповідачів:

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану в минулому році переможці олімпіади залишились без подарунків, тому усі минулорічні переможці, що надішлють роботи цього року, гарантовано отримають разом з дипломом учасника або переможця подарунок від Оргкомітету олімпіади.

Задачі для старшої групи та відео-задачі для молодшої групи.

Результати Олімпіади:

  1. Старша група.
  2. Молодша група.

Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь (за запитом можна отримати тверду копію), найкращі учасники отримають пам’ятні призи та подарунки разом з дипломами переможців. Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надіслали роботи, отримають подяку від організаторів радіоолімпіади, для змовлення такої подяки заповніть гугл форму.

Факультетут Радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем Харківського національного універститету імені В.Н.Каразіна висловлює подяку керівникам учасників радіоолімпіади – 2023, повний переілк подяк наведено в таблиці.

Призи для учасників Радіоолімпіади

prizes2019

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2020 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2021 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2022 році.

Контактний телефон: +380955844549, Владислав Сергійович

e-mail: radioolympiada@karazin.ua

Довідково: ІЕЕЕ (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовий лідер в галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки.