Радіоолімпіада 2024

Всеукраїнська олімпіада факультету РБЕКС ХНУ
імені В.Н. Каразіна з фізики «Радіоолімпіада»

radio_logo

Факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна провів Всеукраїнську олімпіаду «Радіоолімпіада», яка має за мету популяризацію різних розділів сучасної радіофізики серед школярів.

До участі в олімпіаді було запрошено українських школярів, навіть якщо вони знаходяться за кордоном:

  • учні 10-11 класів, учні фахових коледжів та інші особи, які складають НМТ в 2024 році (старша група);
  • учні 7-9 класів (молодша група).

Олімпіада складалась із одного дистанційного туру, який відбувся 24.02.2024. Для участі в олімпіаді була потрібна попередня реєстрація за допомогою гугл-форми (наразі реєстрацію завершено). Учасники, які зареєструвались після 23:59 16.02.2024, брали участь в олімпіаді поза конкурсом та претендували лише на дипломи учасника. Після реєстрації всім учасникам на вказану під час реєстрації електронну пошту було розіслано листи із вказанням унікального номера учасника та посиланнями на групи комунікації з організаторами.

Олімпіада проводилась в форматі відеоконференції, на якій відбулось знайомство школярів із сучасною радіофізикою та факультетом РБЕКС, було оголошено та опубліковано завдання олімпіади. Наразі відеоконференцію завершено, ви можете переглянути записи:

Для старшої групи (учні 10-11 класів та учні коледжів) було запропоновано для розв’язання 5 цікавих задач радіофізичної тематики. Учасникам молодшої групи (учням 7-9 класів) слід проаналізувати захопливі радіофізичні ефекти та пояснити, яке відношення має кожний ефект до нашого факультету.

Відповіді на завдання приймалися до 18:00 24 лютого (до 8:00 26 лютого для учасників поза конкурсом).

Результати Олімпіади:

  1. Молодша група.
  2. Старша група.

До уваги переможців олімпіади. Для отримання призів слід заповнити гугл-форму до 22.04.24, або окремо повідомити організаторам про бажання отримати призи пізніше. У випадку заповнення ГФ після 15.04.24 посилка надсилається за кошти отримувача.

Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь (за запитом можна отримати тверду копію, його слід заповнити до 22.04.24), найкращі учасники отримають пам’ятні призи та подарунки разом із дипломами переможців. Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надішлють роботи, отримають подяку від організаторів радіоолімпіади.

Керівники учасників (учителі), три або більше учнів яких надіслали роботи, можуть отримати подяку від організаторів Радіоолімпіади. Для замовлення такої подяки слід заповнити анкету.

Факультетут Радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем Харківського національного універститету імені В.Н.Каразіна висловлює подяку керівникам учасників Радіоолімпіади – 2024, повний перелік подяк наведено в таблиці.

  • до 13 квітня електронні версії дипломів буде розіслано учасникам та переможцям Олімпіади;
  • до 15 червня переможці Олімпіади отримають свої призи.

Призи для учасників Радіоолімпіади

prizes2019

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2018 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2019 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2020 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2021 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2022 році.

Інформація про проведення Радіоолімпіади у 2023 році.

Контактні телефони:
+380955844549, Владислав Сергійович
+380931019496, Максим Миколайович

e-mail: radioolympiada@karazin.ua