«

»

Feb 10

Стипендіальний рейтинг

Rating
На сайті університету оприлюднено рейтингові списки успішності студентів нашого факультету за результатами першого семестру 2016/2017 навчального року.
Процедуру формування списків зазначено у Правилах призначення і виплати академічних стипендій в університеті. Дія документу розповсюджується на осіб, які здобувають вищу освіту в університеті за державним замовленням за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, а саме студентів денної форми навчання, аспірантів і докторантів, які навчаються за денною формою навчання (з відривом від виробництва).
Зокрема рейтинговий бал визначається на підставі успішності студента з кожної навчальної дисципліни, практики, курсової роботи, іншого виду навчальної діяльності, що в останньому семестрі відповідно до навчальних планів передбачали окреме оцінювання результатів навчання при підсумковому семестровому контролі, та враховує досягнення студента у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті та спортивній діяльності за останній семестр.
Довідково. Червоним кольором у документах зазначено осіб, які отримуватимуть підвищену стипендію за особливі успіхи у навчанні, синім — академічну стипендію, напівжирним шрифтом — тих, які мають право отримувати соціальну стипендію, нижче зазначено рейтинг успішності решти студентів, які не отримуватимуть стипендію у другому семестрі 2016/2017 навчального року.
Рейтинг студентів нашого факультету.

Напишіть відгук

Яндекс.Метрика