Олімпіада за додаткові бали

Всеукраїнська олімпіада Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з фізики

olimpiad
У 2018 році в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна проводиться Всеукраїнська олімпіада з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада складається з двох турів заочного (дистанційного) та очного.
Для участі в заочному турі треба розв’язати запропоновані задачі, розв’язок задач слід написати на аркуші паперу, відсканувати або сфотографувати та надіслати електронною поштою на чотири адреси:

В темі листа слід вказати «олімпіада з фізики». В листі слід вказати:

  • прізвище, ім’я та по-батькові учасника;
  • назву населеного пункту;
  • повну назву навчального закладу, який закінчив чи закінчує учасник;
  • контактний телефон учасника.

Останній термін відправки листа 8 квітня 2018 року.
Переможців заочного туру буде запрошено до участі в очному турі, який відбудеться 21 квітня 2018 року в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна о 10-00 в ауд. 3-9.
Найкращим учасникам олімпіади нараховуються додаткові 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в університеті.
Телефон для довідок 057-707-52-57 Легенький Максим Миколайович