Олімпіада за додаткові бали

Всеукраїнська олімпіада Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з фізики

olimpiad
У 2019 році в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна проводиться Всеукраїнська олімпіада з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада складається з двох турів заочного (дистанційного) та очного. Заочний тур триває з 11 березня до 7 квітня. Переможців заочного туру буде запрошено до участі в очному турі, який відбудеться 20 квітня в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за адресою м. Свободи 4 в ауд. 3-9 о 10-00. Нижче наведено інструкцію з проходження заочного туру та задачі.
Найкращим учасникам олімпіади нараховуються додаткові 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в університеті.

Телефон для довідок 057-707-52-57 Легенький Максим Миколайович