Олімпіада за додаткові бали

Всеукраїнська олімпіада Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з фізики

olimpiad
У 2019 році в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна проводилася Всеукраїнська олімпіада з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді було допущено особ, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада складається з двох турів заочного (дистанційного) та очного. Заочний тур тривав з 11 березня до 7 квітня (результати заочного туру ).
Переможців заочного (учасників, які набрали не менше 75 балів) було запрошено до участі в очному турі, який відбувся 20 квітня в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за адресою м. Свободи 4 в ауд. 3-9 о 10-00 (результати очного туру ). Для участі у очному турі учасники мали пред‘явити документ, що посвідчує особу і громадянство, документ про повну загальну середню освіту або довідку з фотокарткою з навчального закладу, де навчається учасник Олімпіади, завірену печаткою навчального закладу (приклад довідки ).
Найкращим учасникам олімпіади (що набрали в очному турі не менше 90 балів) нараховуються додаткові 20 балів до одного з предметів сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання при розрахунку конкурсного бала в університеті.

Телефон для довідок 057-707-52-57 Легенький Максим Миколайович