Радіоолімпіада

radio_logo

Щороку факультет радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем (РБЕКС) Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводить Всеукраїнську олімпіаду з фізики «Радіоолімпіада». Олімпіада має за мету популяризацію радіофізики серед школярів.

Олімпіада проводиться в два тури: заочний (дистанційний) та очний тур. Для участі в дистанційному турі необхідно розв’язати задачі (виконати завдання), тематика яких пов’язана із різними розділами радіофізики.

Найкращі учасники заочного туру запрошуються до участі в очному турі олімпіади. За рішенням Оргкомітету окремі школярі (переможці очного туру попередньої Радіоолімпіади та учні, що мають певні здобутки у вивченні фізики) можуть бути запрошені до участі в очному турі без необхідності участі в заочному турі або можуть отримати додаткові бали в заочному турі.

Очний тур традиційно відбувається безпосередньо в ХНУ імені В. Н. Каразіна на базі факультету РБЕКС в лютому місяці. В програмі очного туру: розв’язання завдань з радіофізичної тематики, знайомство з факультетом РБЕКС та спонсорами заходу, нагородження переможців олімпіади. Учасники очного туру отримують пам’ятні призи та подарунки, а переможці нагороджуються цінними призами.

radioolympiad6

Для зв’язку з оргкомітетом Радіоолімпіади звертайтеся по електронній пошті site.rbecs@gmail.com або за телефоном +38(057)707-52-57.