На нашому факультеті існує студентське наукове товариство (СНТ). У науковому товаристві 12 активних членів.
Кожен студент факультету в якійсь мірі має справу з наукою: це наукові публікації, участі в конференціях, круглих столах, семінарах, відкритих лекціях і так далі. Основний напрямок діяльності СНТ – інформувати і зацікавлювати студентів до участі в таких заходах.
За останній рік студенти нашого факультету взяли активну участь в конференціях CAOL 2016, YSF-2016 року; UWBUSIS-2016 і інших. Студент 6-го курсу Олександр Гриценко за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт отримав особисту подяку від ректора Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
На днях відкритих дверей і ночах науки СНТ факультету проводить виставку виготовлених руками студентів нашого факультету приладів для абітурієнтів та інших відвідувачів нашого університету.
Всі викладачі в міру своїх можливостей допомагають науковому розвитку студентів. Заступники декана з наукової (Анатолій Михайлович Цимбал) і навчально-виховної роботи (Олександр Миколайович Думін) надають допомогу в організації зборів СНТ, проведенні наукових виставок.
Активну участь в роботі СНТ факультету приймають такі студенти Хричов В.С., Лобанов Е. Е. Музичішін Б. І., Плахтій В. А., Березовська А. Е., Кириченко А. Ю. Шевельов Н. Б., Шевченко Д. І., Махов Е. С., Кравцов О. В ..
Главу СНТ обирають на щорічних зборах, де всі бажаючі можуть долучитися до рядів початківців вчених. Зараз главою СНТ є студент групи РР-51 Владислав Хричов. Серед його особистих досягнень відзначимо участь в 4 міжнародних конференціях, публікація статті в журналі Telecommunication and Radioengineering, а також 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.
Серед активних участинков СНТ факультету відзначимо також студента групи РР-57 Вадима Плахтія. Він – автор статей в 2 журналах (Вісник ХНУ і американський журнал Progress In Electromagnetics Research C) і 6 тез доповідей на междунароного конференціях. Доповідь Вадима на конференції з теорії та техніки антен ICATT-2015 »Waveguide antenna with a hybrid dielectric insertion” отримала 3 місце на конкурсі молодих вчених в рамках цієї конференції.
Головна з привілей участі в СНТ – це спілкування, спілкування з представниками інших факультетів, з викладачами, з керівництвом університету. Так само саме в СНТ надходить інформація про наближення конференціях та інших наукових заходах.
СНТ активно допомагає в проведенні заходів факультету, наступнийе важливий захід – конференція по надширокосмуговим і надкоротким імпульсним сигналам UWBUSIS-2018, яка відбудеться у вересні 2018 року.
Запрошуємо і інших студентів приєднатися до наукового суспільства і брати участь в розвитку науки на нашому факультеті.