«

»

May 11

Спеціальність 126 “Інформаційні системи і технології”

126

На факультеті відкрито нову спеціальність 126 “Інформаційні системи і технології”, назва освітньої програми “Інформаційні технології керування складними системами”.

Програму призначено для підготовки фахівців з розробки і супроводу Інтернету речей, кіборгів, роботів, віртуальної реальності, комп’ютерних систем і технологій спеціального призначення. Наша міжфакультетська та кросдисциплінарна програма підготовки забезпечить ваші конкурентні переваги на ринку праці (навіть у важкі часи).

Опис програми
Кіберфізична система – це механізм, що контролюється комп’ютерними алгоритмами і тісно пов’язаний з Інтернетом та його користувачами. В кіберфізичних системах програмне забезпечення має справу з фізичними об’єктами, наприклад, розумний дім, розумні енергосистеми, безпілотні автомобільні системи, автоматизовані системи керування, робототехнічні системи, самокеровані літальні апарати. Кіберфізичні системи вже сьогодні стають частиною повсякденного життя, а завтра наші випускники впроваджуватимуть їх у аерокосмічній та військовій галузях, навчанні, кіберспорті, автомобільній промисловості, логістиці, громадській інфраструктурі, відновлювальній енергетиці, охороні здоров’я, транспорті, сфері послуг, індустрії розваг, іграх, побутовій техніці тощо.
Метою програми є підготовка спеціалістів з розробки, створення та експлуатації таких систем.
Ви зможете створювати і використовувати сучасні інформаційні системи та технології; оцінювати якість, надійність, відмовостійкість та живучість таких систем та технологій, застосовувати моделі, методи та засоби оптимізації та прийняття рішень при створенні й використанні інформаційних систем та технологій. Практичні навички формуємо в комп’ютерному класі та реальній лабораторії з контрольно-вимірювальними приладами, програмно-технічними комплексами та засобами, мережевим обладнанням, спеціалізованим програмним забезпеченням, всіма сучасними мовами програмування.
Серед інших ІТ-шників наші випускники вирізняються схильністю до R&D (a.k.a. Research and Development) – здатністю до аналізу, моделювання, прогнозування фізичних явищ та процесів – майбутнього мейнстриму ІТ індустрії.
Розвинемо ваші «софт-скіли», підтягнемо іноземні мови, навчимо роботі в команді та сформуємо потяг до самоосвіти та вдосконалення. Разом зробимо нашу країну найкращою!

Готуємо фахівців сьогодні для роботи завтра!

Класика, що випереджає час!

Освітньо-професійна програма
Начальний план
У 2022 році прийом здійснються набір
абітурієнтів лише для навчання
за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Ліцензія: 25 місць.
Вартість навчання: 25 550 грн./рік

Напишіть відгук