Курси на вибір

choose

До уваги студентів 4 курсу!

У 2 семестрі магістерських програм радіофізиків, біофізиків та біомедиків (5 курс, весняний семестр, 2017-2018 н.р.) вводиться дисципліна вільного вибору циклу гуманітарної та соціально-економічної підготовки обсягом 3 кредити з формою контролю у вигляді заліку.
Кожен студент майбутнього 5 курсу повинен вибрати одну із запропонованих дисциплін. Умовою викладання кожної з дисциплін є кількість бажаючих не менше 15 осіб.
Вибір проводиться з поміж 3 дисциплін, інформація про які міститься у анотаціях:

До уваги студентів 1 та 2 курсу!

Треба всім терміново написати заяви на вибір навчальних дисциплін вільного вибору на наступний навчальний рік (осінній і весняний семестри II або III курсу).
Ви повинні вибрати по три дисципліни на кожен семестр і вказати їх, починаючи із найбільш бажаного курсу. Ви будете записані тільки на один із них на осінній і один на весняний семестр.
Якщо на всі вибрані вами курси буде недостатньо бажаючих, вас запишуть до якогось іншого курсу, більш популярного серед інших. Тому, для попередження такої ситуації вам доцільно записуватись на один курс гуртом, агітуючи своїх друзів і знайомих з будь-якої групи майбутніх II і III курсів, навіть з іншого факультету.
Назви курсів вільного вибору можна дізнатись із університетського сайту.
В цьому документі міститься

  • необхідна для заяви назва дисципліни;
  • курс, для якого дисципліна викладається (не вказуйте дисципліну, якщо вона не для вашого року навчання!!!);
  • семестр, коли дисципліна викладається (не вказуйте дисципліну, якщо вона не для відповідного семестру!!!);
  • назви факультетів, для яких дисципліна викладається (не вказуйте дисципліну, якщо вона не для нашого факультету РБЕКС!!!);
  • попередні умови для її вивчення (не вказуйте дисципліну, якщо ви не задовольняєте цим умовам!!!);
  • мінімальна і максимальна кількість студентів для її вивчення (спробуйте знайти таку кількість друзів для вивчення цієї дисципліни, щоб задовольнити мінімальному значенню, в протилежному випадку вивчення цього курсу не гарантується. Якщо буде перевищена максимальна кількість, вивчати цей курс будуть студенти із найбільшим рейтингом).

Перелік курсів за вибіром для нашого факультету.
Заява на вибір навчальних дисциплін вільного вибору.
Зазначені заяви слід до 26 травня здати до деканату.