«

»

Mar 10

Олімпіада за додаткові бали

Всеукраїнська олімпіада Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з фізики

olimpiad
У 2020 році в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна проводиться Всеукраїнська олімпіада з фізики для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.
Олімпіада складається з двох турів заочного (дистанційного) та очного.
Термін проведення заочного (дистанційного) туру: з 10 березня 2020 року по 12 квітня 2020 року.
Оприлюднення попередніх результатів олімпіади та відповідей (розв’язків) на завдання заочного туру на сайті: 15 квітня 2020 року.
Термін подачі апеляцій: з 15.04.2020 по 17.04.2020.
Оприлюднення результатів на сайті з урахуванням апеляцій, список учасників, що запрошуються до участі в другому турі: 20.04.2020. Дистанційний тур складається з 5 задач. Повний розв’язок кожної з них оцінюють у 20 балів. Неповні розв’язки також будуть оцінені (залежно від ступеню просунення).
Розв’яжіть задачі й запишіть розв’язки на аркушах паперу, або оформіть у вигляді файлу Microsoft Word, або якоїсь іншої програми. Якщо Ви отримали лише частковий розв’язок або маєте якісь міркування, обов’язково напишіть їх також: є шанси, що вони також будуть оцінені. Будь-ласка, намагайтесь писати акуратно й розбірливо. Відскануйте або сфотографуйте всі аркуші та надішліть електронною поштою на адресу radioolympiada@karazin.ua.
Найкращим учасникам олімпіади нараховуються додаткові 20 балів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики при розрахунку конкурсного бала в університеті. Зокрема, додаткові бали додаються при вступі на спеціальності факультету РБЕКС: 105 “Прикладна фізика та наноматеріали” (Освітня програма “Радіофізика, біофізика та комп’ютерні системи”) та 153 “Мікро- та наносистемна техніка” (Освітня програма “Біомедична електроніка та комп’ютерні системи”). Навчальну програма за цими спеціальностями модернізовано (подробиці дивись за посиланням).
Звертаємо увагу, що у випадку продовження карантину, дату проведення очного туру може бути змінено.
Телефон для довідок 057-707-52-57 Легенький Максим Миколайович.

Напишіть відгук